Reference

Letovice

Statek v Bystrém v Orlických horách je skvělé místo na společné pobyty. Velká společenská místnost - obývák se sedačkami a krbovými kamny vytváří moc pěknou atmosféru a pohodlí. Byli jsme zde v zimě a i v tomto chladném ročním období je zde krásně teplo. Teda kromě studených chodeb, ale to nebylo nic k nevydržení. Zábavný bylo, že jsme si sami museli hlídat přikládání do kamen, byl to prostě se vším všudy zimní pobyt. Kuchyň není zrovna největší, ale i tady se dalo bez problémů uvařit pro 30 lidí. Naprosto největší luxus bylo to, že jsme měli každý svoji postel, to jsme opravdu nečekali. Celý statek je moc fajn místo a navíc v krásné přírodě malé vesničky.

Vladislava Toulová, Letovice

Horní Počernice

Bylo nám tu krásně,
píšem o tom básně.

První den jsme přijeli,
přes noc síly nabrali.

Druhý den jsme byli v Pekle,
za to že jsme kuli pikle.

V sobotu nám nasněžilo
že i auto zapadalo.

Na podzim jsme sníh nečekali,
přesto jsme si ho užívali.

Zima byla veliká
až nám mrzla ušiska.

V Bystrém se nám líbilo,
kde na podzim sněžilo.

Tereza, Horní Počernice (14 let)

Víkend Integrity life Hradec Králové

Moc se nám u vás líbilo.
Kromě studování a povídání, jsme si mohli užít i sbírání hub a následného
grilování, pěkné procházky a příjemnou atmosféru. Prostředí Engedí je moc pěkné,
i když se hodí víc do teplejších měsíců.
 
Pavla, Hradec Králové

 

Legožárovka

Na první únor připadli letos pololetní prázdniny. Dětský klub Žárovka pořádal v Engedí setkání dětí u stvebnice lego. Cílem vbylo společně postavit vesnici. Dětí bylo celkem 20 a přesně tolik bylo i různých nápadů. Dle staveb by se dalo usoudit, že 


název akce měl být - vesnice v roce 2357 , především dle různých kosmických stanic, hvězdných lodí a přístavů.

Akce vypukla v 10.00 kdy jsme si sdělili pravidla akce, rozdělili místa u stolů a vrhli se na kostičky. V poledne jsme stavbu přerušili a to nejen kvůli obědové přestávce. Kůň Šemík, nás poučil, že zde nejsme pouhou náhodou, ale existuje zde Stvořiltel, který nás má rád.

Na oběd byl guláš a ... pizza, ta byla super. A koulovačka s procházkou také. Ve dvě jsme se vrátili na stavbu a dokončili naše dílo. Společná fotka nad vytvořenou vesnicí to dokazuje.

Akce se vydařila, všichni byli spokojeni a nejvíc asi vedoucí, když se jim poařilo kostičky opět rozložit a vrátit do krabic. 

Jenka, Bystré

2012 © Copyright ENGEDI | Všechna práva vyhrazena | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tvorba: GLIPS.eu