Ubytování

Popis objektu

Jedná se o rozlehlý dům, s velkým prostorami v přízemí a ložnicemi převážně v prvním patře.

Dům má velkou společenskou místnost s krbovými kamny, plně vybavenou kychyň ( hrnce, nádobí, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, sporák, lednice, mrazák). Nádobí odpovídá kapacitě pro 30 lidí.

V přízemí jsou dále pánské a dámské toalety a dvě koupelny se sprchou.

Na dům navazuje prostorná terasa s letní kuchyní také pro 30 lidí.

Zahrada

Součástí ubytování je dále rozsáhlá zahrada (4 000 m2), kde je pískoviště, houpačka pro děti, houpačka pro dospělé a velké ohniště.

Součástí zahrady je také venkovní travnaté hřiště se sítí.

K dispozici

V objektu se nachází velký sál ve kterém je k dispozici pingpongový stůl a fotbálek. Dále k zapůjčení: horské koloběžky, venkovní hry (pétanque, badminton, šipky, míč na fotbal nebo volejbal, ringo kroužky),společenské hry (Carcasone, Osadníci z Katanu, Activity, šachy). Přes léto je k dispozici také trampolína.

Obec Bystré

Okolí Bystrého je krásná krajina která přímo vybízí k procházkám a k odpočinku. Okolní lesy jsou také rájem houbařů. V Bystrém je areál s přírodním koupalištěm, v areálu je i antukové hřiště ideální třeba na nohejbal. Dále se v Bystrém nachází hostinec, pošta, obchod a máme tu i menší fotbalové hřiště. Vše se nachází do 300 metrů od domu. Vesnice má 260 obyvatel, ale pestrý společenský život.

Bystré leží na trase cyklobusu / skibusu, která vede přímo na hřeben Orlických hor.

Navíc je místem dvou křesťanských společenství - Církve Bratrské (bohoslužby v neděli 9.30) a katolické církve (bohoslužby v neděli od 8.00)

http://www.elada.cz/

 

Rozmístění ložnic

Přízemí

Betlém – (6 samostatných lůžek)

První patro

Siklag – 5 (3 samostatná a jedno spojené lůžko) Gat – 5 (samostatná lůžka) Nób – 4 ( 2 samostatná a jedno spojené lůžko) Judská poušť – 2 (2 samostatná lůžka)

Po domluvě je možno ložnice doplnit o dětské postýlky (3x)

Vytápění domu je el. přímotopy nebo kamny v místnostech.

 

2012 © Copyright ENGEDI | Všechna práva vyhrazena | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tvorba: GLIPS.eu